…

DetStudio ver. 2.0.46

DetStudio 2.0 – nová verze uvolněna!

Po téměř dvou letech práce dnes vydáváme novou verzi vývojového prostředí DetStudio 2.0. Označení 2.0 značí zásadní změny a vylepšení, které jistě ocení nejen dlouhodobí programátoři našich řídicích systémů, ale také ti, kteří s prostředím DetStudio teprve začínají. U programování řídicích systémů (PseDet) došlo k zásahu do vlastního kompilátoru. Ten nyní využívá nových a moderních přístupů, čímž se dosáhlo podstatného zrychlení kompilace. Nejzásadnější změnou však prošlo programování v editoru EsiDet, který se nyní velmi podobá původnímu programování v PseDet, avšak se značným zvýšením komfortu. Nejen díky tomu byla řada programovatelných regulátorů AMREG (ACOS200, AMR-OP87, AMR-OP87/P, AMR-CP40 atd.) povýšena do funkce řídicích systémů. Navíc bylo na základě dlouhodobých zkušeností firmy, a díky sběru zpětné vazby ze strany zákazníků, programování doplněno o řadu vylepšení, díky kterým se tvorba aplikačního programu stává daleko jednodušší a hlavně efektivnější.

Přehled všech novinek a vylepšení by byl poměrně rozsáhlý, proto jsme již s předstihem připravili seriál článků s popisem těch nejzajímavějších inovací prostředí DetStudio 2.0. Doporučujeme k pročtení především všem programátorům řídicích systémů AMiT, kteří již vývojové prostředí DetStudio aktivně používají.

Budeme velmi rádi, pokud nám sdělíte své zkušenosti s novou verzí DetStudia na některém z našich komunikačních kanálu – diskusním fóru AMiT, technické podpoře anebo nám prostě napište e-mail. Vaše názory a postřehy nám pomohou ve zdokonalování dalších verzí. Děkujeme.

Aktuální verze DetStudia ke stažení.