AMiT, spol. s r.o. – Automation

Společnost AMiT je předním českým výrobcem řídicích systémů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci a automatizaci budov. Významnou pozici na trhu jsme dosáhli především díky úzkému propojení vývoje s moderní výrobou a díky bezkonkurenční technické podpoře. Naše vysoké nároky na kvalitu výroby a výsledné produkty, podpořené více než dvacetiletou praktickou zkušeností, jsou zárukou úspěšných realizací i u těch nejnáročnějších zákazníků a investorů.
Kromě vlastních řídicích systémů a jejich elektronických prvků nabízíme svým partnerům a zákazníkům vlastní know-how i v segmentu návrhových a ladicích programových prostředků, které podporují rychlé a spolehlivé uvedení automatizační techniky do provozu a její následné provozování a údržbu.

Vize

Chceme se stát nejvýznačnějším dodavatelem řídicích systémů pro automatizaci budov a automatizaci technologických celků v České republice. Být spolehlivým a žádaným partnerem při řešení realizací všech rozsahů – od autonomních regulací až po rozsáhlé sofistikované systémy řízení a monitoring dat.
Být atraktivním zaměstnavatelem pro dynamické spolupracovníky, kteří mají ambice tvořit a dotáhnout řešení do finálních realizací. Podporujeme sounáležitost zaměstnanců se společností současně se zvyšováním jejich přímé odpovědnosti za všechny úspěchy a výsledky společnosti.

Mise

Naší misí je neustálé hledání a předkládání řešení pro realizace našich obchodních partnerů tak, aby mohli maximálně uspokojovat i budoucí požadavky koncových uživatelů automatizační techniky. Automatizace není cíl, ale nástroj pro dosažení cílů uživatelů.

Hodnoty

  • Lidé a partnerství
  • Technologie a inovace
  • Kvalita a podpora

 

Partnerství a asociace

  • Česká rada pro šetrné budovy (CZGBC)

 

Fondy EU

Společnost AMiT se v rámci Programu podpory marketingu, projektu spolufinancovaného Evropskou unií z prostředků OP PIK bude v letech 2019 až 2021 účastnit 10 zahraničních veletrhů (projekt AMiT MARKETING). O jednotlivých účastech na veletrzích a výstavách budeme pravidelně informovat v našich aktualitách. Cílem prezentace naší společnosti je představení produktových novinek a podpora obchodních aktivit v daných regionech.

Evropský fond pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost