Technická podpora

Firma AMiT klade velký důraz na kvalitní technickou podporu. Obchodní partneři a projektanti mají technickou podporu zdarma.

Narazili jste na nějaký problém? Nefunguje něco jak by mělo? Zkontrolujte především (nejlépe na našich webových stránkách), zda máte aktuální verzi operačního systému řídicího systému a zda používáte aktuální verze ostatního programového vybavení. Mnoho problémů mohlo být již vyřešeno v novějších verzích programového vybavení a aktualizací můžete tyto problémy eliminovat. Pokud však potíže přetrvávají i po aktualizaci, je nutné hledat chybu jinde.

Pro zajištění co nejrychlejší reakce na vaše dotazy a řešení problémů využívejte prosím výhradně níže uvedené kontaktní e-mail a telefonní čísla.

e-mail: support@amit.cz

telefon: +420 549 210 276

Skype:

Support_AMiT_CZ1
Support_AMiT_CZ2
Support_AMiT_CZ3

mobilní telefon technické podpory:
mobil CZ: +420 774 713 470
Mimo pracovní dobu (7:30 až 16:30), o víkendech a svátcích je toto mobilní číslo bez garancí okamžité reakce na zavolání!

 

Diskusní fórum

Diskusní fórum firmy AMiT je určeno všem, kteří se chtějí podělit se svými zkušenostmi, radami a návody k řídicím systémům firmy AMiT a návrhovým programům. Provozovatelem fóra je firma AMiT. Vstup do fóra na úrovni prohlížení je přístupný všem bez omezení. Pro aktivní přístup do diskusí (přidávání příspěvků) a přístup do některých interních diskusí je nutná registrace, nelze použít přístupové údaje pro webové stránky AMiT Automation.

Fórum považujeme za volnou diskusi uživatelů produktů firmy AMiT, fórum nenahrazuje technickou podporu. Pracovníci firmy AMiT negarantují reakce na případné dotazy ve fóru. Firma AMiT si vyhrazuje právo odstranit jednotlivé příspěvky nebo celou sekci bez předchozího upozornění pokud budou příspěvky v rozporu se zákonem nebo nebudou v souladu se zaměřením tohoto fóra. Firma AMiT si dále vyhrazuje právo vyloučit již registrovaného člena diskuse odebráním jeho přístupových údajů.

VSTUP DO FÓRA