Teď už vám žádná novinka neuteče!

AMiT Automation na WhatsApp

Letos v létě bude v AMiTu horko. Nemyslíme tím počasí a úmorná vedra, máme pro vás totiž připraveno docela dost velmi zajímavých novinek a informací, které v rychlém sledu zveřejníme. Abyste o žádnou novotu nepřišli, rozhodli jsme se vám nabídnout komunikační kanál, který bude za vás vše hlídat. Nemusíte tedy pravidelně sledovat stránku novinek na našem webu, stačí jen počkat na notifikaci v aktualitách v jedné z nejrozšířenějších mobilních aplikací – Messenger WhatsApp.

Návod pro přihlášení odběru kanálu přes mobilní telefon

1. Klikněte na tento odkaz (podmínkou je mít staženou a nainstalovanou aplikaci WhatsApp) nebo použijte tento QR kód


2. Pokud se vám zobrazí úvodní stránka kanálu, zvolte položku „Zobrazit kanál“.
3. Při zobrazení kanálu zvolte vpravo nahoře „Odebírat“.

4. Poté (na stejném místě) zvolte přeškrtnutý zvoneček (jinak by vám nechodila upozornění, že jsme zveřejnili zprávu), který se zobrazí jako nepřeškrtnutý

5. Nastavení je hotovo. Zprávy od nás najdete po kliknutí na „Aktuality“ (v aplikaci WhatsApp úplně dole)

 

Návod pro přihlášení odběru kanálu přes internetový prohlížeč

1. Klikněte na tento odkaz.
2. V prohlížeči zvolte položku „Zobrazit kanál“.

3. Vpravo nahoře zvolte „Odebírat“.

4. Poté (na stejném místě) zvolte přeškrtnutý zvoneček (jinak by vám nechodila upozornění, že jsme zveřejnili zprávu), který se zobrazí jako nepřeškrtnutý.

5. Nastavení je hotovo. Zprávy od nás najdete na adrese https://web.whatsapp.com po kliknutí na „Kanály“ (vlevo nahoře)

 

Při přihlášení k odběru kanálu se odběratelé mezi sebou nevidí. Odběr kanálu WhatsApp je zcela anonymní a ostatní odběratelé nemají možnost zjistit, kdo další sleduje tento kanál. Zobrazuje se pouze počet odběratelů kanálu. Nikdo z dalších odběratelů tedy nevidí ani vaše jméno, ani telefonní číslo.

Reagujte na příspěvky zveřejněné v rámci kanálů pomocí symbolů emoji a podělte se tak o své pocity. Pomocí symbolů emoji může reagovat každý, kdo si kanál prohlíží. Odběratelům, kteří si kanál prohlížejí, se bude zobrazovat pouze počet reakcí na příspěvek. Nebude se jim zobrazovat, který symbol emoji jste vybrali vy.

Náš informační kanál je veřejně přístupný, kdokoliv si jej může vyhledat a podívat se na historii všech novinek za posledních 30 dnů.

Věříme, že teď už vám opravdu nic neuteče. Budeme rádi za vaše reakce a připomínky. Děkujeme