…

AMR-OP70RH měří nově i vlhkost

Podobně jako u nástěnných ovladačů řady AMR-OP3xARH doplňujeme do ovladačů s grafickým dotykovým displejem měření relativní vlhkosti. Měření vlhkosti je nyní automaticky součástí všech variant a do názvu ovladačů se přidává označení RH.

K dispozici jsou tyto varianty (detailní informace a dokumentace AMR-OP70RH):

  • AMR-OP70RH, AMR-OP71RH – teplota, relativní vlhkost
  • AMR-OP70RHC, AMR-OP71RHC – teplota, relativní vlhkost, koncentrace CO2, možnost zálohy RTC+RAM
  • AMR-OP70RHP, AMR-OP71RHP – teplota, relativní vlhkost, komunikace Poseidon 868 MHz, možnost zálohy RTC+RAM

První dvě varianty nahrazují starší verze ovladačů řady AMR-OP7x(C), u některých variant však nemusí být zachována plná kompatibilita – ověřte prosím náhradu v přehledu vzájemné kompatibility ovladačů.

Nově podporují ovladače přístup do bezdrátové sítě Poseidon 868 MHz s přímým ovládáním bezdrátových prvků osvětlení, stínění, měření a řízení. Nabízí se tak možnost velmi efektivní realizace aplikací s drátovými i bezdrátovými prvky a jejich vzájemné kombinace. Díky tomu se podstatně zvyšuje flexibilita řešení lokální automatizace místností.

Přestože nová řada AMR-OP7xRH(C/P) rozšiřuje své možnosti o měření relativní vlhkosti, pořizovací náklady jsou nižší než u původního provedení. Detailní informace o cenách najdete v aktuálním ceníku (pro registrované obchodní partnery) anebo u našich obchodních zástupců.