…

AMAP99W3 a AMiRiS99W3 – klasika v novém provedení

AMAP99W3, AMiRiS99W3 – nové verze osvědčených systémů

Velmi oblíbené systémy pro regulaci především tepelných zdrojů AMAP99S a AMiRiS99S jsme nyní doplnili o nové varianty s označením W3. AMAP99W3 a AMiRiS99W3 mají kompletně předělané CPU jádro, které podporuje TCP/IP komunikaci v rámci informačního systému DB-Net/IP a především protokol MODBUS TCP/IP klient/server.

Aplikátoři jistě ocení vestavěný webový server pomocí kterého mohou vytvořit jednoduchou webovou prezentaci řízené technologie pomocí editoru AWDet přímo v řídicím systému. Odpadá tak doplňování systémů o externí webový server jak tomu bylo u stávajících verzí systémů AMAP99S a AMiRiS99S. Další novinkou je podpora ukládání dlouhodobých archivů na SD kartu. Programování aplikací obou systémů bude podporováno v připravované verzi vývojového prostředí DetStudio (sledujte novinky).

Z hlediska konfigurace vstupů a výstupů jsou nové systémy zcela shodné se stávajícími verzemi. Zapojení jednotlivých signálů do svorkových konektorů je rovněž zcela totožné a není nutné dělat žádné zásahy v instalacích při výměně systémů. Přesto nové provedení řídicích systémů snadno poznáte – vrchní kovový kryt je celý v zelené barvě a neobsahuje vrchní grafickou folii, podobně je řešený např. systém ACOS200. Rozměry a montážní otvory obou zařízení zůstaly opět nezměněné.

Příjemnou novinkou je rozsah provozních teplot. Obě W3 verze jsou ve svém základním provedení určeny pro provoz v rozšířeném teplotním rozsahu -40 až 70 °C.